İstanbul 8 ve 9 Nolu Şubeler Teşkilat Eğitimi Çalıştayı Gerçekleştirdi


| |

Eğitim Bir Sen İstanbul 8-9 Nolu Şubeler Teşkilat Eğitimi Çalıştayı 12-13 Mart tarihlerinde İstanbul Pendik Greenpark Otelde Gerçekleştirildi.

 

Çalıştaya Eğitim-Bir-Sen İstanbul 8 ve 9 No'lu Şube Başkanları Doç.Dr. Yusuf ZEREN ve Doç.Dr. İlyas YAVUZ'un yanı sıra şube yönetim kurulları, Üniversite temsilcileri, Fakülte temsilcileri ve Yurtkur temsilcileri katıldı.

 

Çalıştaya eğitimti olarak davet edilen Milli Eğitim Bakanlığı Stratejik Panlama ve Yönetim Daire Başkanı Mehmet Baki ÖZTÜRK ve Kartal Dr. Lütfi Kırdar EAH Göz Hastalıkları Doktoru Prof.Dr. Yusuf ÖZERTÜRK hocalarımız sunumlarında sendikal faaliyetlerde motivasyon arttıracak ve etkili çalışmalar yapılmasına katkı sağlayacak ilkeler ve stratejilere vurgu yaptılar.
 

Şube Başkanları da konuşmalarında ileriye dönük Şube olarak yapmak istedikleri ulaşmak istedikleri hedeflere dair konuları anlattılar.

 

Bunun yanı sıra Basın iletişim algı yönetimi ve Mevzuatla ilgili kısa sunumları 8 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Murat GÖK ve 8 Nolu Şube Başkan yardımcısı Mustafa DEMİR yaptı.

 

Çalıştayın Sonuç ve Değerlendirme bölümünde her bir temsilcisinin görüş ve önerileri alındı ve sendikal çalışmalarda ileriye yönelik etkili adımlar atılması açısından faydalı bir çalıştay olduğu vurgulandı.

 

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top