İstanbul 9 Şubesi
Şube Yönetim Kurulu
Bilal BOZKURT
Şube Başkanı

1979 Heybeliada/İstanbul doğumludur. Heybeliada İlkokulundan sonra ortaöğrenimini Turhal’da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Kütüphanecilik Bölümünden 2002 yılında lisans eğitimini tamamlamış olup; 2008 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı, Üretim Yönetimi ve Pazarlama Programı Tezli Yüksek Lisans, 2011 yılında ise Hasan Kalyoncu Üniversitesi/İstanbul Üniversitesi ortak programı İşletme Anabilim Dalı, Liderlik ve Küresel Girişimcilik Tezsiz Yüksek Lisans programından mezun olmuştur. 

Profesyonel Çalışma hayatına 2002 yılında Erol Altaca Okulları Kütüphane Sorumlusu olarak başladı. 2004-2007 yılları arasında Tek-Esin Türk Kültürünü Araştırma ve Geliştirme Vakfı Kütüphane Sorumlusu olarak çalıştı. 2007-2011 yılları arasında Muğla Üniversitesi'ne Kütüphaneci olarak atandı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi'ne naklen atandı. 2013 yılından itibaren Marmara Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır.

2011 yılından itibaren Eğitim-Bir-Sen Anadolu Yakası Üniversite Temsilciliğinin kurucusu olarak başlamış olduğu sendikal hayatına 28.11.2015 tarihinden sonra Şube Başkan Vekili olarak devam etmiş ve 19.11.2018 tarihindeki 1. Olağan Genel Kurulda da Şube Başkanı olarak seçilmiştir. 

Ayrıca Üniversite Yöneticileri Derneği (ÜNYÖNDER) Yönetim Kurulu üyesi olan Bozkurt bunun yanında bir çok sivil toplum kuruluşuna da üyedir. Evli ve bir 1 kız, 3 erkek olmak üzere 4 çocuk babasıdır.


Doç. Dr. Osman Coşkun
Şube Sekreteri

Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fransızca Mütercim-Tercümanlık bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.


Onur OCAKDAN
Şube Başkan Yrd. (Teşkilatlanma)

05.10.1978 yılında Ordu – Ünye doğumludur. İlköğrenimini Ordu-Kumru, ortaöğrenimini 1996 yılında İstanbul-Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinde bitirdi. Lisans Eğitimini Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon (Öğretmenlik) Eğitimi aldı. 
2007-2016 tarihleri arasında Diyanet İşleri Başkanlığında çeşitli görevlerde bulundu. 02.09.2016 tarihinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri olarak naklen atandı ve Mayıs 2019'dan itibaren aynı üniversitenin Uluslararası Tıp Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak görevini sürdürmektedir. 
Evli ve üç kız babasıdır. Orta derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir. 

 


Erkan ÜNLÜ
Şube Başkan Yrd. (Mali İşler)

1979 Erbaa/Tokat doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Erbaa’da tamamlamıştır. 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon Bilim dalından mezun olmuştur.  Çalışma hayatına 2007 yılında Marmara Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında başlamış 2018 yılına kadar Şube Müdürü olarak görev yapmış olup; bu tarihten itibaren Atatürk Eğitim Fakültesi Fakülte Sekreteri olarak görev yapmaktadır.


x
Şube Başkan Yrd. (Basın ve İletişim)

.


Mehmet Ali AKÇAY
Şube Başkan Yrd. (Mevzuat ve Toplu Sözleşme)

İlkokul ve lise öğrenimini İskenderun'da tamamladı. 1995 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden 1999 yılında mezun oldu ve aynı yıl ilköğretim okulunda, Milli Eğitim Bakanlığı kadrosunda Türkçe öğretmeni olarak göreve başladı.  Çalıştığı kurumda, öğretmenlik mesleğinin üçüncü yılında, kendi isteği ile müdür yardımcılığı görevine atandı. 2008 yılında başladığı Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans Programı'ndan mezun oldu.  Müdür Yardımcılığı görevinde iken, 2009 yılında Bayrampaşa Prof. Dr. İbrahim Fethi Pirlepeli Lisesi'ne kurucu müdür olarak atandı. Kuruluş işlemlerinin tamamlanması ve eğitim-öğretime başlanması sonrasında, M.E.B. nezdinde açılan yönetici atama sınavında almış olduğu puana istinaden kendi tercihi ile Zeytinburnu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü'nde müdür kadrosuna atandı. Üç yıl sonra görev yeri değişikliği kapsamında Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü'ne atandı.

08 Ocak 2014 tarihinden itibaren Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Fakülte Sekreteri, ikinci bir görev olarak Döner Sermaye Müdür Vekili olarak görevine devam etmektedir.


Ahmet EFİL
Şube Başkan Yrd. (Eğitim ve Sosyal İşler)

Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığında Şef olarak görev yapmaktadır.